toki-malatya-konak-mahallesi-kura

TOKİ Malatya Konak için kura çekilişi ne zaman?

 

TOKİ Malatya Konak projesi için kura çekilişi 20 Ağustos’ta yapılacak.

GÜNCELLEME – 21.08.2013: TOKİ MALATYA Konak Mahallesi’ndeki 476 adet konutun kura çekiliş sonuçlarını “TOKİ Malatya Merkez Alt Gelir Grubu kura sonuçları” başlıklı haberimizde okuyabilirsiniz.

114 konuttan oluşan ve 3 oda 1 salonluk TOKİ Malatla Merkez kura çekilişi sonuçlarını ise TOKİ Malatya Merkez kura sonuçları 2013 başlıklı haberimizde bulabilirsiniz.

TOKİ Malatya Konak Mahallesi Alt Gelir Grubu projesinde kura çekiliş tarihi belli oldu. Çekilişin 20 Ağustos’ta yapılacağı TOKİ Malatya Konak Mahallesi projesi için başvurular ise 15 Temmuz ile 2 Ağustos arasında gerçekleşmişti.

476 adet konutun kura ile satılacağı TOKİ Malatya Konak projesinde fiyatlar 52 bin 290 TL’den başlıyor, 71 bin 442 TL’ye kadar çıkıyor.

TOKİ Malatya Konak Mahallesi projesinde konut sahibi olacaklar daire bedelinin yüzde 12’sini peşin verdikten sonra, kalan tutar için 180 aya kadar vadelendirme imkanından yararlanacaklar.

“TOKİ Malatya Konak için kura çekilişi ne zaman?” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>