vadi-istanbul-insaati-son-durum-2013-agustos

Vadi İstanbul inşaatı 2013 Ağustos son durumu tüm hızıyla ilerliyor

Ayazağa Kağıthane arasında Cendere yolunda inşa edilen Vadi İstanbul konut projesinde inşaat son surumu şöyle:

Vadi İstanbul inşaatı görünüşe bakılırsa tüm hızıyla ilerliyor. 20 Ağustos tarihinde emlakfocus.com olarak bizzat çektiğimiz Vadi İstanbul inşaat fotoğraflarına göre 5 blokta inşaat aynen devam ediyor. Bu 5 bloktan ikisinde inşaat 12. katı geçmiş durumda. Diğer bloklarda ise 7. kata kadar gelinmiş.

Vadi İstanbul projesinde üç ayrı bölüm bulunuyor. Bunlar Vadi İstanbul Teras, Vadi İstanbul Bahçe ve Vadi İstanbul Bulvar olarak isimlendirilmiş. Teras olarak adlandırılan binalarda teras katları çoğunlukta.

Merdiven gibi tasarlanmış apartmanlarda teras bahçeli daireler vadi manzarasına sahip. Vadi İstanbul Bahçe evlerinde ise yine apartmanlar var ama bu apartmanların etrafında bolca bahçe alanlarına yer verilmiş. Son olarak Vadi İstanbul Bulvar ise bünyesinde 760 metrelik bir alış veriş caddesi barındırıyor olacak. Ayrıca 65 bin metrekarelik bir AVM’ye de ev sahipliği yapacak. Fikir vermesi açısından belirtelim, Artaş İnşaat’ın yaptığı Halkalı toplu konutların oradaki Arenapark AVM’nin kiralanabilir alanı ise 45 bin metrekare. Yani Vadi İstanbul’daki alışveriş merkezi orta sınıf bir AVM kadar büyük olacak.

Vadi İstanbul ne zaman teslim edilecek ya da bitecek?
Toplam 1.100 konuttan oluşan Vadi İstanbul projesinde konutlar etap etap teslim edilecek. İlk teslim tarihi ise 2015 yılının son bahar ayları olacak. Proje 2016 yılında tamamen bitmiş olacak.

Vadi İstanbul nerede?
Vadi İstanbul, Seyrantepe’deki Türk Telekom Arena stadının aşağısındaki Cendere vadisinde bulunuyor. Eski Evyap fabrikası arazisinde inşa edilen projede kat yükseklikleri 17 ile sınırlanmış. Proje bölgede oldukça geniş bir alana yayılmış durumda.

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Vadi İstanbul nerede

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>