sur-yapi-axis-istanbul-nerede

Bayrampaşa Maltepe’ye Sur Yapı Axis İstanbul Ofis ve AVM geliyor

Sur Yapı, Kağıthane’deki Axis AVM projesinden sonra kollarını Eyüp’teki Axis İstanbul ofis ve AVM projesi için sıvadı.

Axis İstanbul için ön talep toplama dönemi resmen başladı. İlgilenenler Sur Yapı’nın web sitesinden ön talep formunu doldurabilir. Axis İstanbul, aslında Eyüp ile Bayrampaşa’nın Maltepe semtindeki kesişim noktasında. Tıpkı Topçular’a çok yakın olan ama adresi Eyüp olarak geçen Flat Ofis gibi. Flat Ofis, bulunduğu konum itibariyle E5’in hemen dibinde bulunuyor. Kiralanabilir ofis katının neredeyse olmadığı Flat Ofis’te Sadecehosting.com ve Samsung Türkiye gibi iki önemli kiracı bulunuyor. Benzer şekilde Axis İstanbul Ofis projesi de bölgede önemli bir yatırım potansiyeli olarak öne çıkıyor. Axis İstanbul fiyatları henüz belli olmadı.

Sur Yapı Axis İstanbul ofis ve alışveriş merkezi projesi için ayrıntılı bilgiler 0212 651 16 63 numaralı telefondan ya da Sur Yapı Corridor projesinin satış ofisinden temin edilebilir.

Sur Yapı Axis İstanbul nerede?
Sur Yapı Axis İstanbul, Aksaray ile Metris ve Sultanbeyli arasında çalışan hafif tramvay hattının Bayrampaşa – Maltepe durağına çok yakın bir konumda inşa ediliyor. Bölgenin aynı zamanda Topçular cephesiyle komşu olarak sanayi siteleriyle dolu olduğunu da belirtelim. Uzel Traktör ve Makina Fabrikasına komşu olan Axis İstanbul’un her ani bastıran yağmurda arabaların mahsur kaldığı şu meşhur Bayrampaşa Maltepe altgeçidinin dibinde olduğunu de belirtelim.

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Axis İstanbul nerede

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>