westside-istanbul-nerede-fiyalari

West Side İstanbul nerede, fiyat listesi ne ve ulaşımı nasıl biliyor musunuz?

İstanbul Beylikdüzü’nde inşa edilecek olan West Site İstanbul, 1.152 adetlik konut sayısı ile bölgenin mega kentlerinden biri olacak. İşte tüm detaylar…

Westside İstanbul’da 1+0’dan sırasıyla 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 5 farklı konut tipi yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 40 metrekare ile 213 metrekare arasında değişiyor. Proje E5 üstünde inşa edildiği için, aynı zamanda Beylikdüzü metrobüs durağına da çok yakın konumlanmış durumda.

Westside İstanbul fiyat listesi Kasım 2013
Westside İstanbul fiyatları en ucuz 109 bin TL’den başlıyor ve en pahalı olarak 545 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Westside İstanbul ne zaman teslim?
Westside İstanbulkonutları en erken 2016 yılının sonunda bitecek ve kat sahiplerine teslim edilecek.

West Side İstanbul nerede?
West Side İstanbul, İstanbul Beylikdüzü’nde E5 üzerinde inşa ediliyor. Tam konumu ise Beylikdüzü Migros-Koçtaş’ın batısında, Ginza Lavinya Park ile Beylikdüzü Belediyesi ile Beylicium AVM’nin tam ortasında bulunuyor. Westside İstanbul aynı zamanda Beylikdüzü Çamlık korusuna da bitişik olarak inşa ediliyor.


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Westside İstanbul nerede?

Westside İstanbul iletişim bilgileri
Westside İstanbul hakkında daha ayrıntılı bilgiyi 0212 871 41 02 numaralı telefondan alabilir ya da www.westsideistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>