eagle-residence-kartal-fiyat

Eagle Residence Kartal fiyat bilgileri

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılarak, satışa sunulan Eagle Residence Kartal projesinin fiyat bilgileri için tıklayın. 

Selimoğlu Grup imzalı Eagle Residence, İstanbul’un yıldızı parlayan ilçesi Kartal’da inşa ediliyor. 20 milyon TL’lik yatırım değerine sahip proje 4 bin 193 metrekare arsa üzerinde 134 konut ve 10 ticari birimden meydana geliyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Eagle Residence’da konut büyüklükleri ise 52 metrekareden başlıyor, 130 metrekareye kadar çıkıyor.

Eagle Residence ne zaman teslim?

Yapım çalışmalarının devam ettiği Eagle Residence Konutları 2015 yılının Haziran ayında teslim edilecek. Eagle Residence Kartal fiyat bilgileri kapsamında ise minimum fiyat 155 bin TL olarak olarak belirlendi.

Eagle Residence nerede?

Kartal’da Yunuz Mahallesi’nde yükselen proje, 2014 sonunda hizmete alınması planlanan Ayrılıkçeşme-Pendik istasyonuna yürüme mesafesinde inşa ediliyor. Kartal metro durağına da yakınlığıyla dikkat çeken Eagle Residence, Pendik Deniz Otobüsü’ne ise 5 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

Eagle Rezidans Kartal iletişim

Tel: 0216 374 14 13
Web: www.residenceeagle.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>